Blachy aluminiowe
Budownictwo – informacje oraz porady

Architektura i nowoczesne budownictwo – NFU i SZU Advanced Technology Park / Jaeger and Partner Architects + sa_i

Posted in Uncategorized  by admin
September 5th, 2019

Dzięki uprzejmości Jaeger and Partner Architects, Ltd.
+ Saltans Architects_International Shenzhen Jaeger i Partner Architects, Ltd.
i Chicago s saltans architekci Intl, ltd współpracowali nad zwycięskim rozwiązaniem projektowym dla NanFanG University of Science & Technology oraz New Shenzhen University Technology Park .
Miejsce zawodów znajduje się w szybko rozwijającym się korytarzu innowacyjnym Nanshan Dashahe w Shenzhen w ChRL, bezpośrednio przylegającym do kampusu New Shenzhen University Campus.
Obejmuje ono biura i lekką produkcję w dziale badawczo-rozwojowym, przestrzeń inkubatorów IT, usługi outsourcingu oraz usługi wsparcia biznesu.
Koncepcja planu generalnego stanowi integralne środowisko dla przedsiębiorców, badaczy i studentów w otoczeniu innowacji technologicznych i odkryć w budynku o powierzchni 528 000 m2.
Więcej zdjęć i opisów po przerwie.
Podstawową cechą projektu jest integracja natury i zaawansowanie technologii.
Technologia jest czynnikiem ułatwiającym czerpanie z.
Prawdy.
z natury, która zgodnie ze standardami zespołu projektującego powinna być pielęgnowana i chroniona, aby mogła zdobywać wiedzę.
Dlatego naturalny krajobraz jest utrzymany w propozycji projektu.
Dzięki uprzejmości Jaeger and Partner Architects, Ltd.
+ Saltans Architects_International Plan generalny obejmuje kilka budynków opartych na naturalnych cechach topograficznych Shenzhen i dzielnicy Nanshan, w szczególności na poszczególnych wzgórzach i wzgórzach, wśród których znajduje się starożytne wzgórze kopca.
Ponadto wprowadzono nowe krajobrazy w celu zapewnienia stref dla elementów programowych, które wspierają rozwój kulturowy i technologiczny imperatyw projektu.
Dzięki uprzejmości Jaeger and Partner Architects, Ltd.
+ Saltans Architects_International Kampus technologiczny jest przewidziany jako The City of Discovery, Opportunity & Reward i jest zorganizowany w szeregu dzielnic i kluczowych centrów, które odzwierciedlają tradycyjne i nowoczesne miasta.
Starożytny kopiec jest sercem kampusu, a otaczające go cztery dzielnice odzwierciedlają swoje specyficzne funkcje programowe: dzięki uprzejmości Jaeger i Partner Architects, Ltd.
+ Saltans Architects_International District of Inspiration.
Inkubator Przedsiębiorczości Centrum Dystryktu Śledczego.
Instrumenty medyczne i mierniki District of Knowledge.
Centrum przedsiębiorczości i przemysłowego centrum usług District District of Realization.
Usługi outsourcingowe Mimo, że są odrębne, wszystkie cztery dystrykty utrzymują zaangażowanie w przestrzeń publiczną i centrum miasta.
The Realm of Discovery.
Centrum miasta.
jest elementem przeznaczonym dla wszystkich odwiedzających, zarówno dla uniwersytetu, jak i okolic.
Park technologiczny ma stać się przedłużeniem miasta, mikrokosmosem, który otwiera związek technologii i natury poza Uniwersytetem i społeczności.
Programowa elastyczność w rozwoju witryny to obiekty badawczo-rozwojowe, które nie są zamknięte dla społeczeństwa i zapewniają optymizm dla innowacji i odkryć w przyszłych pokoleniach.
Dzięki uprzejmości Jaeger and Partner Architects, Ltd.
+ Saltans Architects_International Architekci: Jaeger and Partner Architects, Ltd.
/ Saltans Architects_International, ltd Lokalizacja: Nanshan District, Shenzhen, Chiny Principals w Jaeger and Partner Architects, Ltd .: Johannes Jaeger, Wang Ling Jiang Principal at Saltans Architects_Intl., Sp.
Z oo: Janis J.
Saltans, AIA Klient: Nanshan District Government Project Area: 528 000 mkw Projekt Rok: 2010 (budowa Fazy Pierwszej rozpocznie się jesienią 2010)
[podobne: olx kamienna góra, klasyczny ornament stylu doryckiego, zadanie egzaminacyjne technik hotelarstwa ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: klasyczny ornament stylu doryckiego olx kamienna góra zadanie egzaminacyjne technik hotelarstwa