Blachy aluminiowe
Budownictwo – informacje oraz porady

Budownictwo wczoraj i dzis : Otwiera się jedna nowa zmiana

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Jedna nowa zmiana zaprojektowana przez Atelier Jean Nouvel i Sidell Gibson Architekci One New Change, Jean Nouvel i Sidell Gibson Architects.
obiekt o mieszanym przeznaczeniu, właśnie został otwarty w Cheapside w Londynie.
Projekt obejmuje ponad 340 000 stóp powierzchni biurowej i dodatkowe 220 000 m2 do celów komercyjnych.
To ma stać się najnowszym miejscem zakupów w Londynie i ożywić okolice, wszystkie z widokiem na najbardziej znaną atrakcję Londynu, katedrę św.
Pawła.
Projekt wywołał kontrowersje, jak to wyraził Sian Disson, zagorzały tradycjonalista, książę Karol, od wczesnych lat odczuwał uczucia wobec szklanego i stalowego kadłuba, próbując zmusić Nouvela do odrzucenia projektu, gdy dowiedział się o nominacji architekta. W przeciwieństwie do tego, o czym pisaliśmy wcześniej w tym roku, projekt został nagrodzony przez MIPIM, przy czym jury zauważyło, że projekt przekształci obszar, nadając mu odświeżający kontrast.
Podczas gdy opinia publiczna wyrażała swoją opinię na temat doboru kolorów, użycie szkła przez Nouvela zapewnia niewyraźne odbicia katedry widoczne w jej fasadzie, delikatnie odwołując się do historycznego punktu orientacyjnego w jego współczesnej obecności.
Po której jesteś stronie.
Więcej zdjęć po przerwie.
Jedna nowa zmiana zaprojektowana przez Atelier Jean Nouvel i Sidell Gibson Architekci Jedna nowa zmiana zaprojektowana przez Atelier Jean Nouvel i Sidell Gibson Architekci Jedna nowa zmiana zaprojektowana przez Atelier Jean Nouvel i Sidell Gibson Architekci Jedna nowa zmiana zaprojektowana przez Atelier Jean Nouvel i Sidell Gibson Architekci Jeden nowy Zmiana zaprojektowana przez Ateliers Jean Nouvel i Sidell Gibson Architects
[więcej w: schody dywanowe na beton, torkretnica, klimatyzator przenośny bez rury odprowadzającej ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: klimatyzator przenośny bez rury odprowadzającej schody dywanowe na beton torkretnica