Blachy aluminiowe
Budownictwo – informacje oraz porady

Nowoczesna architektura : AD Round Up: Hotele Część V

Posted in Uncategorized  by admin
September 5th, 2019

Szukasz wakacji.
Pięć wspaniałych hoteli, które wcześniej pojawiły się w Blogu po przerwie.
Southern Ocean Lodge / Max Pritchard Architekt Southern Ocean Lodge jest opisywany jako pierwszy.
Super Lodge Australii .; i został już nazwany przez magazyn Tatler po światowej ankiecie jako Hotel roku 2009 roku.
Architektura ściśle wiąże się z dramatyczną stroną.
Schowany za wysokimi na czterdzieści metrów urwiskami, dużymi ścianami okiennymi, które uchwycą ekspansywny widok na dziki Ocean Południowy i dziewiczy krzew (czytaj więcej.) Akmani Botique Hotel / TWS & Partners Projekt jest opisywany jako butik.
Hotel biznesowy położony przy głównej ruchliwej drodze w centrum Dżakarty, która nazywała się ulica Wahid Hasyim.
Znany głównie jako turystyczny i rozrywkowy, komercyjny pasek, obszar ten zawiera wiele ulicznych kawiarni i małych hoteli, które obsługują wielu lokalnych lub zagranicznych turystów.
Okolica jest przeznaczona do użytku komercyjnego, co skutkuje wysokim współczynnikiem podłogi w budynku (czytaj dalej.) Alila Cha am / Duangrit Bunnag Architects Koncepcja hotelu dotyczy przede wszystkim natury.
Nie o kulturze, ale o jej naturalnym kontekście.
Słownictwo projektu wymaga architektonicznej wzniosłości, dzięki czemu można w pełni docenić czystość natury.
Projekt jest podzielony na liniowe.
Sekwencje poezji kosmicznej zaczynają się od geometrycznego zagospodarowanego dziedzińca, dużego białego marmuru piazza (czytaj więcej.) Hotel Spa Golfer / Studio Sangrad został zbudowany jako część Spa and Golf resort Saint Martin.
Budynek położony jest na północno-zachodnim zboczu między zewnętrznymi basenami i polami golfowymi.
Podzielony na dwa skrzydła, który z jednej strony jest zorientowany w kierunku zewnętrznych basenów kurortu na północnym zachodzie, druga część jest połączona z polami golfowymi na północnym wschodzie (czytaj dalej.) Axis Viana Hotel / VHM Architekt Nelson Garrido podzielił się z nami niesamowitym zestaw zdjęć do hotelu Axis Viana VHM w Viana do Castelo.
Ten Business & Spa Hotel to oda do wspornika, jak widać w sekcji pokazanej poniżej.
Nakładające się, ułożone w stos wolumeny generują szereg różnych perspektyw, począwszy od pełnego okna w widoku z przodu, aż po złożoną kolumnę widzianą z boków.
2 niższe poziomy mają konstrukcję betonową, a reszta pudełek jest rozłożona na stalowej konstrukcji siedzącej na niej (czytaj więcej.)
[podobne: skrzypiące panele, mrówka jasło, polbart ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: mrówka jasło polbart skrzypiące panele