Blachy aluminiowe
Budownictwo – informacje oraz porady

Nowoczesna architektura : CDR-CDU / Nabito Arquitectura

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dzięki uprzejmości Nabito Arquitectura Plan główny CDR-CDU autorstwa Nabito Arquitectura jest kierowany chęcią stworzenia samowystarczalnych obudów w proponowanych blokach, aby walczyć z nadużywającą strukturą miejską, która rozwinęła się w ciągu ostatnich 50 lat na budowie.
Architekci próbowali stworzyć przestrzeń operacyjną w każdym z Bloki w planie głównym w nadziei, że przyszły rozwój poszczególnych bloków będzie się łączyć ze sobą.
Więcej zdjęć i opis po przerwie.
Główną ideą planu jest to, że punktualne interwencje w ramach masy bloków mogą rozwijać wymiary społeczne i kulturowe, które programują anonimowe i niejednoznaczne elementy dzielnic.
Zapewniają one warunki społeczne dla użytkowników i wzmacniają potencjał łączenia tych pustych przestrzeni ze sobą, umożliwiając wzrost przestrzeni publicznej i zielonej.
Dzięki uprzejmości Nabito Arquitectura bloki są zgodne z ogólnym planem i obejmują przywrócenie do parku rzecznego oraz włączenie publicznych, zagospodarowanych przestrzeni.
Architekci mają nadzieję, że stworzenie tego miejskiego środowiska pomoże odmłodzić problematyczne części sąsiedztwa i zainspiruje jakość i zrównoważone budownictwo mieszkaniowe w okolicy.
Dzięki uprzejmości Nabito Arquitectura Bloki tworzone są w taki sposób, aby spełniać różne funkcje, od budownictwa mieszkaniowego po powierzchnie komercyjne i biurowe.
Wewnętrzne publiczne przestrzenie zewnętrzne w obrębie każdego bloku przekształcają je w małą wioskę, dając mieszkańcom i gościom możliwość uprawiania sportu i wypoczynku.
Nabito Arquitectura daje wizję zrównoważonego społecznie i ekonomicznie sąsiedztwa, które ma historię negatywnych skojarzeń.
Dzięki uprzejmości Nabito Arquitectura Architekci: Nabito Arquitectura Lokalizacja: Frosinone, Włochy Przypisana typologia: Klient prywatny: Ig Studio, inwestorzy prywatni Przypisane zadanie: Projekt, nadzór terenu i bezpieczeństwo przy projektowaniu i wykonywaniu Budżet:.
20.500.000,00 Faza projektu: Komisja, W drodze.
Współpracownicy: Sebastiano Palumbo, Agita Putnina, Joana Rodriguez Noyola, Teo Valli, Toby Nielson Partnerzy: Ig studio
[więcej w: mrówka hrubieszów, mrówka jastrzębie, polbart ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: mrówka hrubieszów mrówka jastrzębie polbart