Blachy aluminiowe
Budownictwo – informacje oraz porady

Nowoczesna architektura : Karty do głosowania są w … Jak wybory w połowie kadencji wpłyną na architektów

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dzięki uprzejmości ABC W ubiegły wtorek odbyły się długo oczekiwane wybory prezydenckie w 2010 roku w Stanach Zjednoczonych.
Podczas zmiany władzy partia republika zyskała kontrolę nad Izbą Reprezentantów Stanów Zjednoczonych, podczas gdy Demokraci utrzymywali kontrolę nad Senatem USA.
Być może zastanawiasz się, co mają wspólnego ze skutkami tych ostatnich zmian politycznych.
Oto miarka: w przeważającej części przejęli prawodawcy, którzy wcześniej wspierali politykę związaną z projektowaniem.
Obejmuje to przewodniczących Kongresu High Performance Building Judy Biggert (R-IL i Russ Carnahan (D-MO), a także zwolennik ulgi podatkowej dla zielonych budynków, Rep.
Dave Reichert (R-WA).
asystując AIA w rozszerzaniu dostępu do kredytów, Reps.
Scott Garrett (R-NJ) i Mike Coffman (R-CO) wygrywali swoje wyścigi, mistrz Livability Rep.
Earl Blumenauer, Hon AIA (D-OR) i Reps Ed Perlmutter (D-CO).
Autor ustawy GREEN o zielonych mieszkaniach w przystępnych cenach i ustawy o programach Livable Communities Act i Allyson Schwartz (D-PA), lider w dziedzinie zielonych budynków i ochrony zabytków, wszyscy wygrywali reelekcję.
Senatorami, którzy zostali ponownie wybrani, są Barbara Boxer (D-CA), przewodnicząca Senackiego Komitetu ds.
Środowiska i Robót Publicznych, który zajął się kwestiami ekologicznymi i polityką transportową Dzięki uprzejmości ABC Rob Portman (R-OH), autor Wspólnoty REstoration i Akt rewitalizacji promujący ochronę zabytków, kiedy służył w siedzibie Senatu Ohio w 2000.
Pełny artykuł AIA przedstawia wpływ tych zmian, a także możliwy bezpośredni wpływ na politykę, którą AIA i jej sojusznicy popierają w odniesieniu do: gospodarki, zrównoważonego rozwoju, społeczności, infrastruktury, polityki podatkowej, mieszkalnictwa i zamówienia rządowe.
Ponad 160 kart do głosowania zostało również wybranych przez wyborców 2 listopada.
Zwróć uwagę na ich potencjał lub bezpośredni wpływ, jaki będą miały na praktyki architektoniczne.
Wyniki inicjatyw na rzecz energii i zrównoważonego rozwoju, budownictwa i projektowania, podatków i finansów oraz inicjatyw małych przedsiębiorstw można znaleźć tutaj.
[podobne: kafelki opoczno, mrówka hrubieszów, otacza lagunę ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: kafelki opoczno mrówka hrubieszów otacza lagunę