Blachy aluminiowe
Budownictwo – informacje oraz porady

Nowoczesna architektura : Shanghai Expo 2010 dobiega końca

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Niestety, Szanghajskie Expo 2010 zakończyło się wczoraj po 184 ekscytujących dniach.
W trakcie trwania wystawy ponad 73 miliony osób spotkało się z wielkimi pawilonami z całego świata i udostępniliśmy wam informacje na temat projektów, od filmów po opisy projektów i fotografie.
W ostatnich miesiącach udostępniliśmy Ci kilka naszych filmów z Sepperem dla czytelników (sprawdź jego niemiecki pawilon, brytyjski pawilon i klipy z danii pawilonu, wcześniej zamieszczone w AD), a dzisiaj dzielimy się jego najnowszym fragmentem szwajcarski pawilon.
Expo, które zostało otwarte maja, pozwoliło odwiedzającym poznać smak różnych kultur zorganizowanych na terenie Expo o powierzchni 5,28 km2.
Od samego początku Expo było hitem.
Tysiące ludzi gromadziło się codziennie na stronie, a 16 października z największą dzienną frekwencją trafiło ponad 1,03 miliona odwiedzających.
pobicie rekordu frekwencji na targach w Osace w 1970 roku za 844,000 w ciągu jednego dnia.
Jak oświadczył Yang Jian na Expo,.
Chiński wicepremier Wang Qishan powiedział, że Expo sprawiło, że Chiny i świat zbliżyły się do siebie i że bardziej otwarte, inkluzywne i kulturowo zaawansowane Chiny, które stale posuwają się naprzód, dołączą do innych krajów, aby wprowadzić w życie coraz lepsza przyszłość dla wszystkich..
Pozostanie tylko pięć struktur (pawilon chiński, centrum kultury, centrum wystawiennicze, pawilony tematyczne i bulwar Expo), a wraz z nim wszystkie rozświetlone światła, niesamowite formy i wyszukane skórki materiałowe zostaną rozebrane, a strona stanie się kulturalną, biznesową i centrum handlowe.
[hasła pokrewne: montaż nawiewników okiennych, mrówka włocławek godziny otwarcia, montaż nawiewników okiennych aluminiowe anodowane ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: montaż nawiewników okiennych mrówka włocławek godziny otwarcia torkretnica